06 травня 11:00
В Комітеті продовжується робота з опрацювання законодавчих ініціатив щодо врегулювання питань відновлення платоспроможності і банкрутства докладніше
10 квітня 16:05
10 квітня 2019 року відбулося засідання Комітету з питань економічної політики посилання...
04 березня 10:21
20 березня 2019 року Комітет з питань економічної політики планує розглянути законопроект №8125 "Про концесії", підготовлений до другого читання докладніше
27 лютого 15:58
27 лютого 2019 року відбулося засідання Комітету з питань економічної політики посилання...
19 лютого 10:00
Комітет на своєму засіданні 27 лютого 2019 року планує розглянути проект закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення рівних прав та можливостей громадян із представництва у наглядових радах та органах правління державних унітарних підприємств, господарських товариств та державних банків (реєстр. №9528 від 04.02.2019) докладніше
06 лютого 17:15
06 лютого 2019 року відбулося засідання Комітету з питань економічної політики посилання...
25 січня 12:41
Комітет з питань економічної політики звітує про проведену роботу у 2018 році посилання...
22 січня 10:45
У Комітеті продовжується опрацювання Звіту Рахункової Палати про результати аудиту ефективності використання та розпорядження майном державного підприємства "ПРОЗОРРО" посилання...
15 березня 2017, 15:34

Склад Комітету




Іванчук Андрій Володимирович

Контактні дані:
Тел: (044) 255-91-07 (приймальня)
Факс: (044) 255-92-14
Ел. пошта:

Ivanchuk.Andrii@rada.gov.ua

Голова Комітету
Заступник голови депутатської фракції Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"


Соловей Юрій Ігорович

Контактні дані:
Тел: (044) 255-91-04
Тел: (044) 255-91-05 (приймальня)
Факс: (044) 255-92-27
Ел. пошта:

Solovei.Yurii@rada.gov.ua

Заступник голови Комітету
Член депутатської фракції ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"


Матківський Богдан Миронович

Контактні дані:
Тел: (044) 255-91-44
Факс: (044) 255-92-21
Ел. пошта:

Matkivskyi.Bohdan@rada.gov.ua

Секретар Комітету
Не входить до складу будь-якої фракції


Кошелєва Альона Володимирівна

Контактні дані:
Тел: (044) 255-91-41
Ел. пошта:

Koshelieva.Aliona@rada.gov.ua

Член Комітету
Голова підкомітету з питань державної економічної політики, регулювання державних закупівель, державної політики у сфері побутових відходів та металобрухту
Член депутатської фракції Радикальної партії Олега Ляшка


Чекіта Генадій Леонідович

Контактні дані:
Тел: (044) 255-91-10
Ел. пошта:

Chekita.Gennadiy@rada.gov.ua

Член Комітету
Голова підкомітету з питань цін і тарифів, ціноутворення, регуляторної політики, кооперації, захисту прав споживачів Комітету Верховної Ради України з питань економічної політики
Член депутатської фракції ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"


Денисенко Анатолій Петрович

Контактні дані:
Тел: (044) 255-91-09
Тел: (044) 255-92-19 (помічник)
Ел. пошта:

Denysenko.Anatolii@rada.gov.ua


Веб-сайт:

denisenko.kharkov.ua

Член Комітету
Голова підкомітету з питань приватизації державного і комунального майна, націоналізації, реприватизації, банкрутства, застави, лізингу, концесії, оренди, розподілу продукції, управління майном, що перебуває у державній та комунальній власності Комітету Верховної Ради України з питань економічної політики
Не входить до складу будь-якої фракції


Фаєрмарк Сергій Олександрович

Контактні дані:
Тел: (044) 255-91-31
Ел. пошта:

Faiermark.Serhii@rada.gov.ua

Член Комітету
Голова підкомітету з питань господарського законодавства, антимонопольної політики, розвитку економічної конкуренції Комітету Верховної Ради України з питань економічної політики
Член депутатської фракції Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

Березкін Станіслав Семенович

Контактні дані:
Тел: (044) 255-91-24
Факс: (044) 255-92-20
Ел. пошта:

Berezkin.Stanislav@rada.gov.ua

Член Комітету
Член депутатської групи "Партія "Відродження"

Воропаєв Юрій Миколайович

Контактні дані:
Тел: (044) 255-92-34
Ел. пошта:

Voropaiev.Yurii@rada.gov.ua

Член Комітету
Заступник голови депутатської фракції Політичної партії "Опозиційний блок" 

Довгий Олесь Станіславович

Контактні дані:
Тел: (044) 255-91-14
Тел: (044) 255-92-60 (помічник)
Ел. пошта:

Dovhyi.Oles@rada.gov.ua

Член Комітету
Член депутатської групи "Воля народу"

Кацуба Володимир Михайлович

Контактні дані:
Тел: (044) 255-91-99
Моб: +380689508008
Ел. пошта:

Katsuba.Volodymyr@rada.gov.ua

Член Комітету
Член депутатської групи "Партія "Відродження"

Кривенко Вадим Валерійович

Контактні дані:
Тел: (044) 255-91-28
Ел. пошта:

Kryvenko.Vadym@rada.gov.ua

Член Комітету
Член депутатської фракції Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

Матвієнков Сергій Анатолійович

Контактні дані:
Тел: (044) 255-91-59
Ел. пошта:

Matviienkov.Serhii@rada.gov.ua

Член Комітету
Член депутатської фракції Політичної партії "Опозиційний блок"

Пташник Вікторія Юріївна

Контактні дані:
Тел: (044) 255-29-03
Ел. пошта:

Ptashnyk.Viktoriia@rada.gov.ua

Член Комітету
Не входить до складу будь-якої фракції

Романовський Олександр Володимирович

Контактні дані:
Тел: (044) 255-91-66
Ел. пошта:

Romanovskyi.Oleksandr@rada.gov.ua

Член Комітету
Член депутатської фракції Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"

Шевченко Віктор Леонідович

Контактні дані:
Тел: (044) 255-91-95
Ел. пошта:

Член Комітету
Не входить до складу будь-якої фракції