06 грудня 2016, 13:13 ( Комітет з питань економічної політики )

Перелік підкомітетів, предмети відання та склад

 

1. Підкомітет з питань державної економічної політики, регулювання державних закупівель, державної політики у сфері побутових відходів та металобрухту

Предмети відання:

 

 

Державна економічна політика,

а саме законодавче забезпечення:

- регламентації процедури прийняття Програми діяльності Уряду, засад державного прогнозування та розроблення програм економічного та соціального розвитку України, державних цільових програм, державного замовлення для задоволення пріоритетних державних потреб;

- засад державної статистики.

Регулювання державних закупівель;

Державна політика у сфері побутових відходів та металобрухту.

Склад:

КОШЕЛЄВА Альона Володимирівна

Голова підкомітету

ВОРОПАЄВ Юрій Миколайович

Член підкомітету

ДОВГИЙ Олесь Станіславович

Член підкомітету

КАЦУБА Володимир Михайлович

Член підкомітету

МАТКІВСЬКИЙ Богдан Миронович

Член підкомітету

МАТВІЄНКОВ Сергій Анатолійович

Член підкомітету

СОЛОВЕЙ Юрій Ігорович

Член підкомітету

Відповідальні працівники секретаріату Комітету:

ЧОРНОУС Надія Василівна

Заступник завідувача секретаріату Комітету

ВОЛОВИЦЬКА Ірина Альбертівна

Головний консультант

ПРОКОПЕНКО Руслан Борисович

Головний консультант

КУПЧУК Анатолій Якович

Головний консультант

2. Підкомітет з питань цін і тарифів, ціноутворення, регуляторної політики, кооперації, захисту прав споживачів

Предмети відання:

 

 

Ціни і тарифи, ціноутворення;

Захист прав споживачів;

Регуляторна політика;

Кооперація (крім сільськогосподарської кооперації).

Склад:

ЧЕКІТА Геннадій Леонідович

Голова підкомітету

ВОРОПАЄВ Юрій Миколайович

Член підкомітету

ДОВГИЙ Олесь Станіславович

Член підкомітету

ПТАШНИК Вікторія Юріївна

Член підкомітету

Відповідальні працівники секретаріату Комітету:

КРАМАРЕНКО Ігор Васильович

Головний консультант

КОНЄВА Ірина Василівна

Головний консультант

3. Підкомітет з питань приватизації державного і комунального майна, націоналізації, реприватизації, банкрутства, застави, лізингу, концесії, оренди, розподілу продукції, управління майном, що перебуває у державній чи комунальній власності

Предмети відання:

 

 

Приватизація державного і комунального майна, націоналізація, реприватизація, банкрутство,

крім того, законодавче забезпечення змін до переліку об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації;

Застава, лізинг, концесія, оренда, розподіл продукції, управління майном, що перебуває у державній чи комунальній власності,

крім того, законодавче забезпечення передачі об'єктів права державної та комунальної власності.

Склад:

ДЕНИСЕНКО Анатолій Петрович

Голова підкомітету

БЕРЕЗКІН Станіслав Семенович

Член підкомітету

ВОРОПАЄВ Юрій Миколайович

Член підкомітету

ДОВГИЙ Олесь Станіславович

Член підкомітету

КРИВЕНКО Вадим Валерійович

Член підкомітету

Відповідальні працівники секретаріату Комітету:

ПРОКОПЕНКО Руслан Борисович

Головний консультант

БОНДУР Ігор Миколайович

Головний консультант

БОРДЮГОВ Юрій Васильович

Головний консультант

КОНЄВА Ірина Василівна

Головний консультант

4. Підкомітет з питань господарського законодавства, антимонопольної політики, розвитку економічної конкуренції

Предмети відання:

 

 

Господарське законодавство,

а саме законодавче забезпечення:

- діяльності суб'єктів господарювання, зокрема, господарських (акціонерних) товариств, товарних бірж тощо;

- оцінки майна, майнових прав та професійної оціночної діяльності;

- державної реєстрації речових прав на нерухомість;

Антимонопольна політика, розвиток економічної конкуренції.

Склад:

ФАЄРМАРК Сергій Олександрович

Голова підкомітету

ВОРОПАЄВ Юрій Миколайович

Член підкомітету

ДЕНИСЕНКО Анатолій Петрович

Член підкомітету

ДОВГИЙ Олесь Станіславович

Член підкомітету

ПТАШНИК Вікторія Юріївна

Член підкомітету

РОМАНОВСЬКИЙ Олександр

Володимирович

Член підкомітету

Відповідальні працівники секретаріату Комітету:

ПРИЙМА Світлана Ігорівна

Головний консультант

БОРДЮГОВ Юрій Васильович

Головний консультант

ДЮБЕНКО Андрій В’ячеславович

Головний консультант